Шосткинський центр ПМСД отримав гуманітарну допомогу + Відео
Медицина 19:55, 13.12.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Центр первинної медико-санітарної допомоги працює над поповненням резерву медикаментів, предметів медичного призначення, палива. Про це на апаратній нараді проінформував директор ЦПМСД Олександр Жук.
Він повідомив про те, що на минулому тижні Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав гуманітарну допомогу від благодійної організації. «Найважливіше – це електрогенератори. Зможемо забезпечувати електроживленням міські амбулаторії», – сказав Олександр Жук.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: