Шосткинський суд ухвалив вирок у резонансній справі про розбещення неповнолітньої
Поділитися в
Копіювати посилання
На поточному тижні, 2 жовтня, Шосткинським міськрайонним судом Сумської області було ухвалено вирок у резонансній справі про розбещення неповнолітньої.
– Вироком суду гр. Л. визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України, та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 6 років з позбавленням права обіймати посади пов`язані з навчанням та вихованням дітей або займатися діяльністю, пов`язаною з роботою з дітьми, строком на 3 роки.
Станом на 5.10.2023 вирок не набрав законної сили, – йдеться у повідомленні Шосткинського міськрайонного суду.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: