Шосткинський район отримав від Уряду ще 30 000 продуктових наборів, які мають зберігатись у кожній родині на випадок непередбачуваних ситуацій

 Поділитися

Поділитися в

 За сприяння Сумської обласної військової адміністрації, з кінця вересня і до середини жовтня Шосткинським районом в черговий раз від Уряду України отримано 30000 продуктових наборів, які мають зберігатись у кожній родині на випадок різних непередбачуваних ситуацій. Про це повідомляє Шосткинська районна військова адміністрація.
 Наповнення таких наборів та порядок їх видачі відбувається відповідно до Урядової Постанови від 20 березня 2022 року № 328 «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану», розпорядження голови Сумської обласної військової адміністрації від 19 квітня 2022 року № 125-ОД «Про забезпечення населення Сумської області продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами».
– Отримані продуктові набори Шосткинською районною військовою адміністрацією розподілені між всіма територіальними громадами району. Громади Шосткинського району продовжують видачу продуктових наборів тривалого зберігання своїм мешканцям, – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору