Шосткинський район отримав вакцину від Covid-19. Зроблено перші щеплення
Поділитися в
Копіювати посилання
На вихідних Шосткинський район отримав 730 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) від Covid-19. Їх має вистачити для перших двох етапів вакцинації по всьому новоутвореному Шосткинському районі. Нагадаємо, першими отримають антиковідне щеплення переважно медичні працівники.
На базі міського центру первинної медико-санітарної допомоги уже підтовлена спеціальна бригада Сьогодні, 9 березня, вона провакцинувала першу десятку пацієнтів – медпрацівників Глухівської лікарні. Це медперсонал інфекційного відділення та екстреної допомоги. Про це телефоном журналістам Шостка.INFO розповів головний лікар Шосткинської ЦРЛ Олег Штогрин.
Вакцинація у Шостці має стартувати у четвер, 11 березня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: