Шосткинський народний вокальний ансамбль “Сузір’я” виборов одразу дві нагороди на престижних конкурсах + Відео

 Поділитися

Поділитися в

З 3 по 31 березня у місті Хмельницький дистанційно проходив конкурс «Пісня від Бога», у якому взяв участь і шосткинський колектив, народний вокальний ансамбль «Сузір`я». Шосткинського інституту СумДУ та Фахового коледжу імені Івана Кожедуба.

 – Відправили ми заявку, три тижні очікували результату. І днями на сайті нам повідомили, що ми посіли друге місце, – розповідає керівник ансамблю Ірина Соколова.

Паралельно у часі проходив інший конкурс, Міжнародного рівня. Зокрема, і в жанрі ансамблів було багато учасників з різних країн. За цей же художній номер. Що і в попередньому конкурсі «Сузір`я» було нагороджене Гран прі!

– Номер тематичний, чотирьохголосся, строго витримано в одному характері костюми, сама композиція. Аранжирування робила моя колега Лариса Шамро на цю пісню “Обійми мене”. Я дуже задоволена своїми дівчатками, вони молодці, – додає Ірина Соколова.

Учасниці ансамблю теж задоволені перемогами.

– Після того, як у нашій країні запровадили карантинні обмеження, наш нароний вокальний ансамбль «Сузір`я» перейшов на дистанційне навчання. Ми займаємося двічі на тиждень по 40 хвилин. У нас уже є пару пісень, які ми вивчили, – ділиться солістка ансамблю Альона Кудименко.

Солістка «Сузір`я» Ліза Михайленко каже:

– Коли ми перемогли в онлайн-конкурсі, я була дуже рада! Для мене дуже важливо займатися улюбленою справою, вокалом, під час карантину, бо музика піднімає настрій.

Ірина Зінченко, солістка ансамблю розповідає:

– «Сузір`я» – це велика сім`я, і, не дивлячись ні на що, на карантин, ми все одно займаємося і розвиваємося.

Ірина Десяткіна, ще одна солістка ансамблю вважає, що «Сузір`я» – найкращий вокальний колектив у Шостці.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору