Шосткинський марафонець повертається з V Міжнародного Євромарафону у Києві з новими перемогами

Знай наших!, Спорт 15:06, 25.04.2021

Сьогодні, 25 квітня, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні у Києві пройшов легкоатлетичний пробіг – V міжнародний Kyiv Euro Marathon. Це міжнародні змагання, що внесені в Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих заходів України, які в умовах протиепідемічних обмежень дозволяється проводити без глядачів.

Дотримуючись карантинних обмежень, у них узяли участь 1800 спортсменів, у тому числі 40 професіоналів із 11 країн – Кенії, Америки, Германії… Змагання стали фінальним відбірковим етапом до Олімпійських ігор у Токіо.

У програмі змагань учасники бігли марафон (для досвідчених бігунів), напівмарафон (перевірка готовності на серйозній дистанції), 5 або 10 км (швидкі дистанції і заряд мотивацією на подальші перемоги для новачків), командна марафонська естафета (можливість подолати марафонську дистанцію в складі естафетної команди: клубної, сімейної, корпоративної або команди друзів), а також дистанції 5 км, 10 км або 21 км для прихильників скандинавської ходьби.

Серед учасників був і представник Шосткинської громади з села Ображіївка Володимир Мироненко. Він біг дистанцію 21 км, де ще приймали участь 720 спортсменів. І хоча траса була не з легких: підйоми-спуски, 10 км довелося бігти проти вітру, – дистанцію шосткинець пройшов за 1 годину і 30 хвилин. За результатами він посів 37 місце в абсолюті, а серед 25 учасників у своїй віковій категорії 50+ став переможцем!

До речі, два тижні тому Володимир Мироненко взяв участь у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів у Києві. У забігу на 1, 5 км став чемпіоном. І друге місце посів у забігу на 3 км.

Тепер Володимир Мироненко готується до старту на Чемпіонаті України серед ветеранів у червні у Дніпропетровську, де буде представляти Сумщину. Крім того, планує взяти участь у напівмарафоні (21 км) в Бахмачі у червні. А ще запрошений у Суми, на Ультрамарафон.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!