Шосткинський “Любисток” взяв Гран-прі Всеукраїнського конкурсу мистецтв “Оксамит фест” + Фото, відео

 Поділитися

Поділитися в

 Гран-прі отримали вихованці фольклорного ансамблю “Любисток” Шосткинського центру естетичного виховання на Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Окамит фест”! Конкурс проходив у Києві.
У номінації “народний вокал” “Любисток” представив фрагмент фольклорного дійства “Йдемо колядувати до Вашої хати ” з нашими місцевими різдвяними піснями та обрядами (відеозйомка – М.Парамонов). Колектив із Шостки став у своїй номінації найкращим. Керівник “Любистку” – Тетяна Стегайло, акомпаніатор – Людмила Люліна.
 – Дякуємо за талант та відданість праці,за щирість та любов до мистецтва, за відвагу,силу і терпіння у такий складний час. Дякуємо, що стоїте на своєму культурному фронті, – звернулася до переможців конкурсу голова журі конкурсу – народна артистка України, ведуча телевізійного музичного проєкту “Фольк-musik” Оксана Пекун.
 У “Любистку” зазначають, що висока оцінка та добрі слова побажання для учасників – мотивація творчості, впевненості на шляху розвитку української пісенної культури. Тепер шосткинський колектив мріє стати учасником програми “Фольк-м’юзік”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору