Шосткинський «Колос» зазнав прикрої поразки в півфіналі Кубка області

Футбол 22:31, 31.07.2021

Сьогодні, 31 липня, «Колос» зіграв один з найважливіших матчів сезону.

В півфіналі Кубка Сумщини наша команда зіграла з лідером Вищої ліги Чемпіонату області з футболу ФК «Велетень» (Глухів).

У першому таймі не було відчуття, що грають клуби з різних ліг. Ніякої тотальної переваги глухівчани не мали. Гострі моменти виникали і у воріт «Колоса», і у воріт «Велетня».

Скоріше за все, характер гри не змінився б, якби у 2 таймі не сталася прикра помилка оборонця шосткинської команди, який невдало віддав на свого голкіпера. «Велетень» легко скористався нею – 0:1.

Футболісти «Колоса» помітно занервували і все частіше стали зловживати індивідуальною грою. І хоча шосткинец Максим Зенченко обігравав по п’ять гравців суперника, зиску це не принесло. Тим більше, «Велетень» знову забив…

Матч так і завершився з рахунком 0:2.

У кубковому фіналі зустрінуться «Велетень» (Глухів) та охтирський «Нафтовик», який у іншому півфіналі розгромив «Колос» (Северинівка) з рахунком 4:1.

Тренер глухівчан Юрій Зінченко визнав, що в останніх матчах команда має перевагу, а забити не може. «У вас хороша команда. Думаю, що у неї великі перспективи. Якщо нею будуть займатися, то ця команда на наступний рік повинна грати в Вищій лізі Чемпіонату області», – зазначив наставник «Велетня».

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!