Дерматолог
Авто Світ

Шосткинський «Колос» вийшов до півфіналу Кубка Сумщини

Футбол 12:57, 31.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 30 травня, стартував розіграш Кубка Сумської області з футболу. На попередньому етапі команди зіграли три поєдинки.

ФК «Колос» (Шосткинська громада) зустрічався з глухівським «Велетнем». Наша команда перемогла – єдиний м’яч у цій зустрічі у першому таймі забив капітал «Колоса» Максим Зенченко.

Таким чином, шосткинський клуб – у півфіналі Кубка області.

Вчора в рамках попереднього етапу турніру  «Україна» (Токарі) з рахунком 3:0 переміг «Аграрник-Авангард» (Білопілля). А охтирський «Нафтовик» лише в серії пенальті обіграв «Колос» (Северинівка).

З півфінальної стадії Куба Сумщини стартує СК «Конотоп».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору