Дерматолог
Авто Світ

Шосткинський «Колос» вийшов до фінальної частини Чемпіонату області з футболу

Футбол 21:14, 26.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Чемпіонату Сумщини з футболу зіграний матч останнього туру у групі «Б».

ФК «Колос» (Шостка) на виїзді зіграв з ФК «Віталія» з Конотопського району. У непростому поєдинку наша команда виявилася сильнішою. Рахунок – 1:2. Відзначились Максим Завгородній та Антон Волошин.

«Колос» вийшов до фінальної частини Чемпіонату області.

У ¼ фіналу шосткинський клуб зустрінеться з ФК «Нафтовик» (Охтирка). Матч відбудеться у суботу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору