Шосткинський «Колос» вийшов до фінальної частини Чемпіонату області з футболу
Футбол 21:14, 26.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Чемпіонату Сумщини з футболу зіграний матч останнього туру у групі «Б».
ФК «Колос» (Шостка) на виїзді зіграв з ФК «Віталія» з Конотопського району. У непростому поєдинку наша команда виявилася сильнішою. Рахунок – 1:2. Відзначились Максим Завгородній та Антон Волошин.
«Колос» вийшов до фінальної частини Чемпіонату області.
У ¼ фіналу шосткинський клуб зустрінеться з ФК «Нафтовик» (Охтирка). Матч відбудеться у суботу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: