Шосткинський «Колос» вибув з розіграшу Кубка області
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 1 жовтня, у матчі ¼ фіналу Кубка Сумщини ФК «Колос» на виїзді зіграв з ФК «Віталія» (Конотопський район).
На жаль, шосткинці поступилися з рахунком 4:1 і вибули з подальшої боротьби за почесний трофей.
У другому поєдинку ігрового дня кубкового турніру у півфіналі першу путівку до финалу розіграли глухівський «Велетень» та «Нафтовик» з Охтирки. Першим фіналістом стали охтирчани. «Велетень» мінімально поступився «Нафтовику», рахунок матчу – 1:2, інформує Асоціація футболу Сумської області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: