Шосткинський «Колос» впевнено лідирує у групі «Б» Першості Конотопського району з футзалу
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 2 березня, відбулися матчі Першості Конотопського району з футзалу, в якій беруть участь і дві команди з Шостки.
ФК «Колос» розгромив ДЮСШ-Ярославна (Путивль) з вражаючим рахунком 18:1. Шосткинська КДЮСШ «Барса» зіграла двічі. В одному матчі юні шосткинці поступилися кролевецькій ДЮСШ «Олімп» (2:9), в іншому – вирвали перемогу у напруженому матчі з ФК «Шанхай» (Кролевець) 5:4.
Шосткинський «Колос» впевнено лідирує у групі «Б», на 6 очок випереджаючи найближчого конкурента – ФК «Діброва» (Дубовичі). КДЮСШ «Барса» на шостій позиції,

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: