Дерматолог
Авто Світ

Шосткинський «Колос» вперше став володарем Кубка на честь ЗСУ + Фото

Знай наших!, Футбол 18:18, 16.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 16 травня, в Сумах відбувся фінал Кубка на честь Збройних Сил України.

Ці змагання вже традиційно розпочинають футбольний сезон в нашій області.

У фіналі зійшлись принципові суперники – шосткинський «Колос» та глухівський «Велетень».

У першому таймі капітан команди Шостки Максим Зенченко відкрив рахунок, відзначившись з пенальті. До перерви глухівчани забили гол у відповідь. У другому таймі шосткинець Максим Завгородній красивим ударом із-за меж штрафного майданчика забив переможний м’яч.

Підсумок фіналу – 2:1 на користь ФК «Колос» (Шосткинська громада). Таким чином, наша команда вперше стала володарем Кубка на честь ЗСУ.

Нагороди футболістам та тренерському складу шосткинського клубу вручив голова Асоціації футболу Сумської області Андрій Прохорович.

ФК «Колос» тренують Роман Кролевецький та Євгеній Орел, керівник клуба – Микола Трофимець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору