Шосткинський «Колос» вперше програв у цьогорічному Чемпіонаті Сумщини з футболу
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 3 вересня, стартувало друге коло Чемпіонаті області з футболу.
ФК «Колос» (Шосткинська громада) приймав ФК «Велетень» (Глухів). Нагадаємо, що у першому колі глухівчани розгромно програли нашим футболістам з рахунком 0:5.
Сьогодні «Колос», на жаль, зазнав прикрої поразки – 0:1. «Велетень» забив переможний гол наприкінці матчу. Це перша поразка нашого клуба у цьогорічному Чемпіонаті Сумщини з футболу.
В турнірній таблиці 1 групи двовладдя: шосткинська та глухівська команди набрали по 9 очок. За різнецею забитих і пропущених м’ячів першу сходику посідає ФК «Колос».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: