Шосткинський «Колос» – у півфіналі Чемпіонату області з футболу!
Поділитися в
Копіювати посилання
На вихідних були зіграні матчі ¼ Чемпіонату Сумщини з футболу.
Сьогодні, 7 вересня, ФК «Колос» (Шостка) провів матч-відповідь проти ФК «Нафтовик» (Охтирка). У виїзній грі шосткинці ні в чому не поступалися господарям, але, на жаль, програли з мінімальним рахунком 1:0.
Оскільки у першому поєдинку шосткинці перемогли 4:1, вони крокують далі. У півфінальному матчі Чемпіонату області «Колос» зустрінеться з СК «Конотоп».
В іншому півфіналі зіграють северинівський «Колос» та «Аграрник-Авангард» (Білопілля).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: