Дерматолог
Авто Світ

Шосткинський «Колос» – у півфіналі Чемпіонату області з футболу!

Футбол 19:21, 7.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

На вихідних були зіграні матчі ¼ Чемпіонату Сумщини з футболу.

Сьогодні, 7 вересня, ФК «Колос» (Шостка) провів матч-відповідь проти ФК «Нафтовик» (Охтирка). У виїзній грі шосткинці ні в чому не поступалися господарям, але, на жаль, програли з мінімальним рахунком 1:0.

Оскільки у першому поєдинку шосткинці перемогли 4:1, вони крокують далі. У півфінальному матчі Чемпіонату області «Колос» зустрінеться з СК «Конотоп».

В іншому півфіналі зіграють северинівський «Колос» та «Аграрник-Авангард» (Білопілля).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору