Дерматолог
Авто Світ

Шосткинський «Колос» – у фіналі Кубка на честь ЗСУ!

Футбол 12:01, 10.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 9 травня, відбулися півфінальні матчі Кубка на честь Збройних Сил України, який традиційно проводиться в Сумській області на початку сезону.

Северинівський «Колос» на гру з шосткинцями не зʼявився, отримавши технічну поразку 0:3

Основний час матчу між «Україна» (Токарі) та ФК «Велетень» (Глухів) закінчився нульовою нічиєю. Пенальті краще виконали глухівчани – 4:5.

Таким чином, у фіналі зустрінуться давні та принципові суперники: шосткинський «Колос» та глухівський «Велетень».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору