Дерматолог
Авто Світ

Шосткинський «Колос» – у фіналі Чемпіонату Сумщини з футболу!

Знай наших!, Футбол 12:36, 21.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 20 вересня, відбулися матчі-відповіді півфіналів Чемпіонату Сумської області. Визначились клуби, які зустрінуться у вирішальному поєдинку.

Після перемоги у виїзному матчі над СК «Конотоп» з рахунком 1:3 шосткинський «Колос» автоматично вийшов у фінал, оскільки суперник не приїхав на гру-відповідь.

Наша команда виборюватиме чемпіонський титул у поєдинку з «Аграрником-Авангардом» (Білопілля), який переміг северинівський «Колос». Фінал відбудеться за тиждень.

Команда з Шостки може здобути чемпіонський титул вперше за 30 років. Останній раз наші земляки виборювало чемпіонство 30 років (мова про Вищу лігу). Тоді найсильнішим в області став ФК «Шостка».

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору