Шосткинський «Колос» – у фіналі Чемпіонату Сумщини з футболу!
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 20 вересня, відбулися матчі-відповіді півфіналів Чемпіонату Сумської області. Визначились клуби, які зустрінуться у вирішальному поєдинку.
Після перемоги у виїзному матчі над СК «Конотоп» з рахунком 1:3 шосткинський «Колос» автоматично вийшов у фінал, оскільки суперник не приїхав на гру-відповідь.
Наша команда виборюватиме чемпіонський титул у поєдинку з «Аграрником-Авангардом» (Білопілля), який переміг северинівський «Колос». Фінал відбудеться за тиждень.
Команда з Шостки може здобути чемпіонський титул вперше за 30 років. Останній раз наші земляки виборювало чемпіонство 30 років (мова про Вищу лігу). Тоді найсильнішим в області став ФК «Шостка».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: