Шосткинський «Колос» стартує в Чемпіонаті Сумщини з футболу
Поділитися в
Копіювати посилання
ФК «Колос» (Шостка) виступить у цьогорічному Чемпіонаті Сумської області з футболу. Про це повідомив керівник команди Микола Трофимець.
Він зазначив, у Чемпіонаті області зіграють 10 команд.
Як інформує Асоціація футболу Сумської області, відбулось жеребкування. У першому турі Чемпіонату Сумищини зустрінуться «Велетень» (Глухів) та «Україна» (Токарі), «Явір» (Краснопілля) та «Колос» (Северинівка), ФК «Кролевець» та «Колос» (Шостка), «Аграрник-Авангард» (Білопілля) та «Віталія» (Чернеча Слобода), «Сейм» (Кузьки) та «Колос» (Василівка).
Старт сезону запланований на цю суботу, 11 травня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: