Дерматолог
Авто Світ

Шосткинський «Колос» стартує в Чемпіонаті Сумщини з футболу

Спорт 15:04, 7.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

ФК «Колос» (Шостка) виступить у цьогорічному Чемпіонаті Сумської області з футболу. Про це повідомив керівник команди Микола Трофимець.

Він зазначив, у Чемпіонаті області зіграють 10 команд.

Як інформує Асоціація футболу Сумської області, відбулось жеребкування. У першому турі Чемпіонату Сумищини зустрінуться «Велетень» (Глухів) та «Україна» (Токарі), «Явір» (Краснопілля) та «Колос» (Северинівка), ФК «Кролевець» та «Колос» (Шостка), «Аграрник-Авангард» (Білопілля) та «Віталія» (Чернеча Слобода), «Сейм» (Кузьки) та «Колос» (Василівка).

Старт сезону запланований на цю суботу, 11 травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору