Дерматолог
Авто Світ

Шосткинський «Колос» програв у фіналі Чемпіонату Сумщини з футболу

Футбол 18:36, 5.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 4 жовтня, визначились призери Чемпіонату області-2025.

Як повідомляє Асоціація футболу Сумської області, через дискваліфікацію СК «Конотоп» (участь у чвертьфінальному поєдинку гравця не заявленого за команду) бронзові медалі отримав северинівський «Колос».

У фінальному матчі зустрілися ФК «Колос» (Шостка) і «Аграрник-Авангард» (Білопілля). Наша команда мінімально поступилася супернику. Білопільці забили єдиний гол на 34 хвилині.

Приємно, що кращим бомбардиром чемпіонату став шосткинець Максим Завгородній. У його активі 11 забитих м’ячів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору