Шосткинський «Колос» поступився у першому матчі цьогорічного Чемпіонату Сумщини з футболу
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 18 травня, свій перший матч в новому Чемпіонаті області провів ФК «Колос» (Шостка).
Наша команда приймала білопільський «Аграрник-Авангард». Гра пройшла на стадіоні «Зірка» з дотриманням безпекових умов.
На жаль, «Колос» поступився супернику з рахунком 0:2. Шосткинці пропустили на початку та в кінці матчу. На результат вплинуло і вилучення у складі господарів.
Це був матч ІІ туру Чемпіонату області (гру I туру з ФК «Кролевець» перенесено).
Результати інших поєдинків наступні: Україна (Токарі) – Kolos (Василівка) 5:0, Віталія (Конотопський район) – Сейм (Кузьки) 7:0, Колос (Северинівка) – ФК Кролевець 3:0, ФК Велетень (Глухів) – Явір (Краснопілля) 2:2.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: