Шосткинський інститут СумДУ відзначив 20-річний ювілей + Відео

Дата, Освіта, Свято 14:16, 19.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 18 червня, Шосткинський інститут СумДУ відзначив 20-річний ювілей. Святкування з приводу дати пройшли у Центрі естетичного виховання “Юність”.

20-років – це не багато, як для людини, а для Шосткинського інституту – це час, коли ми стали на ноги. Ми маємо такий вистокоякісний професорсько-викладацький склад, таку потужну матеріально-технічну базу, таких класних випускників, які конкурентноспроможні на ринку праці. Мій колектив, моя інститутська родино, я вам дуже вдячна за підтримку! Ми з вами йдемо далі, разом у нас все вийде! – зазначила у привітальній промові директор Шосткинського інституту СумДУ Наталія Тугай.

Привітати вуз зі святом завітали ректор Сумського державного університету Василь Карпуша, шосткинський міський голова Микола Нога, голова профспілкового комітету СумДУ Валентина Боровик, перший директор Шосткинського інституту СумДУ Віталій Акуленко, начальник міського Управління освіти Наталія Сергейко, заступник директора з виробництва ШКЗ “Імпульс” Роман Печінка, заступник директора з економіки ДержНДІХП Сергій Рахубовський, керівник департаменту з виробництва “Фармак” Наталія Симонець.

– Відкривався наш інститут тому, що сусідня держава “Московія” забронила нашим студентам навчатися оборонним спеціальностям. Завдяки тому, що інститут працював 20 років, наші підприємства мали відповідні кадри. Ф я розраховую, що наша рідна Україна буде захищена, завдяки фахівцям, які раніше вчилися, сьогодні вчаться і будуть вчитися далі, – розповів міський голова Шостки Микола Нога, який стояв у витоків вузу.

На адресу інституту, керівництва та усього колективу було багато теплих слів, побажань і подарунків. Деталі – у сюжеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору