Шосткинський ФК «Колос» знову у трійці лідерів Чемпіонату Сумщини
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 17 серпня, пройшов черговий тур Чемпіонату області з футболу.
ФК «Колос» (Шостка) на домашньому стадіоні приймав ФК «Конотоп-Сейм» (Кузьки).
В цьому сезоні господарі демонструють високу результативність і суперник у цьому пересвідчився. Шосткинці забили у ворота гостей аж 8 м’ячів. Хет-триком відзначився кращий бомбардир чемпіонату Владислав Кирин, дубль на рахунку Антона Москаленка, по одному м’ячу в активі капітана команди Максима Зенченка та граючого тренера Романа Кролевецького. Був зафіксований і один автогол.
У відповідь ФК «Конотоп-Сейм» зміг забити тричі – господарі пропустили зовсім необов’язкові м’ячі.
У інших матчах команда «Україна» (Токарі) обіграла «Явір» (Краснопілля) 2:1, «Віталія» (Конотопський район) перемогла «Kolos» (Василівка) 3:0, «Колос» (Северинівка) програв білопільському «Аграрнику-Авангарду» 0:2, ФК «Велетень» (Глухів) здобув перемогу над ФК «Кролевець» 3:0.
Турнірну таблицю незмінно очолює «Україна» (Токарі), на другому місці – «Аграрник-Авангард» (Білопілля). А на третє місце знов вийшов шосткинський «Колос», який потіснив клуб з Северинівки.
Цікаво, що після 12 турів наша команда має найкращий показник забитих м’ячів – 39. Більше не забила жодна з команд цьогорічного Чемпіонату області. Список найкращих бомбардирів очолює гравець ФК «Колос» (Шостка) Владислав Кирин (на його рахунку 12 голів), на другому місці – Максим Зенченко (10).

Турнірна таблиця Чемпіонату Сумщини (джерело: Асоціація футболу Сумської області)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!



Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: