Шосткинський «Едем» здобув Гран-прі на Всеукраїнському конкурсі
Поділитися в
Копіювати посилання
З 15 по 19 липня у м. Яремче (Івано-Франківська область) відбувся Всеукраїнський конкурс «Єдність талантів».
В ньому взяли участь творчі колективи з Київської, Харківської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Дніпропетровської, Сумської та інших областей.
На конкурсі виступив і ансамбль сучасного танцю «Едем» під керівництвом Яни Богдашкіної та Єлизавети Акуленко.
Серед 17 колективів та 78 представлених номерів, шосткинці здобули перемогу. У «Едема» два 1 місця та одне 2. А номер «Люди-титани» журі всеукраїнського конкурсу відзначило Гран-прі.
Джерело: Фейсбук-спільнота «Ансамбль сучасного танцю «Едем»
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: