Шосткинський автопарк погасив 238,4 тис. гривень боргу

Транспорт, Фінанси 14:00, 23.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це стало відомо під час засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Воно відбулося в Сумській ОДА. Головувала заступниця голови Сумської облдержадміністрації Вікторія Медвідь.

Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області поінформував директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

Як повідомив посадовець, станом на 1 вересня 2021 року, борг із виплати заробітної плати обліковувався на 25 підприємствах області. При цьому, 72% від суми боргу діючих підприємств області обліковується на АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання».

Також Михайло Дубровський повідомив про позитивну динаміку в погашенні зарплатних боргів на ПАТ «Шосткинське автотранспортне підприємство 15909» – 238,4 тис. гривень, зменшенні зарплатних боргів на 4-х активних підприємствах області на загальну суму 2,9 млн гривень.

За результатом засідання робочої групи надані відповідні протокольні рішення.

За інформацією Сумської ОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору