Шосткинський автопарк погасив 238,4 тис. гривень боргу

Транспорт, Фінанси 14:00, 23.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це стало відомо під час засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Воно відбулося в Сумській ОДА. Головувала заступниця голови Сумської облдержадміністрації Вікторія Медвідь.

Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області поінформував директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

Як повідомив посадовець, станом на 1 вересня 2021 року, борг із виплати заробітної плати обліковувався на 25 підприємствах області. При цьому, 72% від суми боргу діючих підприємств області обліковується на АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання».

Також Михайло Дубровський повідомив про позитивну динаміку в погашенні зарплатних боргів на ПАТ «Шосткинське автотранспортне підприємство 15909» – 238,4 тис. гривень, зменшенні зарплатних боргів на 4-х активних підприємствах області на загальну суму 2,9 млн гривень.

За результатом засідання робочої групи надані відповідні протокольні рішення.

За інформацією Сумської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору