Дерматолог
Авто Світ

Шосткинський Арт-центр запрошує на «Фотоманію – 2023» + Відео

Мистецтво 22:04, 11.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 11 серпня, у «Арт-центрі» відкрилася виставка фотографій «Фотоманія».

Як зазначив директор Шосткинського краєзнавчого музею Ігор Сірий, вперше вона відбулася шість років тому. І хоч цьогорічна виставка зібрала трохи менше учасників, ніж минулі роки, нині тут представлені дуже потужні фотороботи.

За словами начальника відділу культури та туризму Ігоря Фатуна, у місті прикладуть максимум зусиль для того, щоб «Фотоманія» мала продовження, щоб підтримувати митців. Він побажав фотохудожникам творчих успіхів, всім нам – Перемоги.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору