Шосткинський Арт-центр запрошує на «Фотоманію – 2023» + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 11 серпня, у «Арт-центрі» відкрилася виставка фотографій «Фотоманія».
Як зазначив директор Шосткинського краєзнавчого музею Ігор Сірий, вперше вона відбулася шість років тому. І хоч цьогорічна виставка зібрала трохи менше учасників, ніж минулі роки, нині тут представлені дуже потужні фотороботи.
За словами начальника відділу культури та туризму Ігоря Фатуна, у місті прикладуть максимум зусиль для того, щоб «Фотоманія» мала продовження, щоб підтримувати митців. Він побажав фотохудожникам творчих успіхів, всім нам – Перемоги.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: