Шосткинський ансамбль народного танцю “Джерельце” – призер етнофестивалю у Полтаві

 Поділитися

Поділитися в

20 листопада в Палаці дозвілля «Листопад» у місті Полтава відбувся відкритий етнофестиваль фольклорного та народно-сценічного танцю «Етнокультурна мозаїка». Шостку представляли вихованці середньої групи «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Джерельце». Вони підготували дві танцювальні постановки «Веснянки» та «Волинська полька». Про це повідомляють на сайті Шосткинського ЦЕВу.

Конкурсний день був дуже напружений і одночасно вдалий для наших вихованців. За рішенням журі постановка «Веснянки» стала лауреатом І ступеню, а постановка «Волинська полька» лауреатом ІІ ступеню.

Керівники колективу Людмила МАКОВЕЦЬ та Яна ТРЕТ’ЯК нагороджені подяками за збереження національних традицій.

Місто Полтава зустріло «Джерельце» гостинно, діти мали змогу прогулятись по визначним місцям та побачити міські символи, такі як Успенський собор; Біла Альтанка, звідки відкривається чудовий краєвид на Хрестовоздвиженський монастир; садиба-музей І. П. Котляревського; Монумент Слави та звісно ж скоштувати смачнючі традиційні полтавські галушки та сфотографуватись з встановленим на їх честь пам’ятним знаком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору