Дерматолог
Авто Світ

Шосткинский актив громади підписав меморандум з мережею захисту національних інтересів «АНТС»

Суспільство 19:23, 21.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

ГО «Шосткинський актив громади» підписала Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Мережа захисту національних інтересів «АНТС». Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомила голова ГО «ШАГ» Наталія Максіна.

Відбулася зустріч з головою правління громадської організації «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» Ганною Гопко.

Нагадаємо, Ганна Гопко – українська громадська діячка, журналістка, народний депутат України VIII скликання, голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах.

ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» проводить міжнародні заходи на високому рівні за участю народних депутатів України, членів Європарламенту, членів Конгресу США, впроваджує успішні національні та регіональні програми адвокації, надає експертизу місцевих проектів, юридичні та адвокаційні консультації, готує аналіз діяльності органів державної влади, навчає місцевих депутатів…

 

 

 

 

 

 

Джерело фото: сторінка Наталії Максіної у Фейсбуці

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору