Шосткинський агролісгосп посилив охорону хвойних насаджень напередодні новорічних свят

 Поділитися

Поділитися в

З метою посилення охорони лісів та збереження хвойних насаджень від самовільних порубів напередодні новорічних свят в ДП «Шосткинський агролісгосп» вживають додаткових заходів з охорони хвойних насаджень в передноворічний період.

Як повідомляють в агролісгоспі, на підприємстві видано відповідний наказ щодо забезпечення охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування,  створені спеціальні рейдові бригади за участі працівників  лісової охорони, що у взаємодії з представниками поліції, засобів масової інформації будуть здійснювати у цей період систематичні рейди по виявленню та притягненню до адміністративної відповідальності осіб, що вчинили самовільні порубки.

На дорогах в населених пунктах планують створити тимчасові пости за участі працівників лісової охорони спільно з представниками правоохоронних органів для перевірки документів на право провозу та продажу ялинок, затримання осіб та притягнення їх до адміністративної відповідальності.

Проводять і роз’яснювальну роботу з населенням щодо заборони самовільного вирубування ялинок. ДП «Шосткинський агролісгосп» звертається до усіх громадян з проханням не допускати незаконні вирубування хвойних насаджень.

Більшість громадян купують ялини на передноворічних ринках, але є чимало любителів зрубати деревце, яке приглянулося, у лісовому масиві. Тож зловмисників притягуватимуть до відповідальності, згідно з вимогами чинного законодавства.

Шосткинський агролісгосп доводить до відома населення, що за незаконне вирубування хвойних дерев у передноворічний період тарифи для обрахунку розміру шкоди незаконним вирубуванням дерев у грудні-січні збільшено втричі. Так, розмір шкоди за зрубане дерево діаметром пенька до 10 см становить 544,82 грн., а діаметром від 10 до 14 см – 959,92 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору