Шосткинських школярів навчатимуть IT, азам підприємницької діяльності та розвитку стартапів + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Начальник управління економіки Шосткинської міської ради Дар’я Гребенюк поінформувала, що між Шосткинською радою та підприємством «Фармак» підписано меморандум про співпрацю. Він спрямований на соціальний розвиток. Один із його розділів передбачає і освітянську діяльність.

– Для Шосткинської міської територіальної громади запропоновано у цьому напрямку навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів у напрямках IT та підприємницької діяльності, а також стартапів. Відповідне навчання буде проводитися компанією «Arema», яка має досвід у цій сфері. Навчання буде тривати 10 місяців, у тому числі і у літній період. Розраховане на щотижневий курс – 4 години: 2 години – на IT, ще 2 години – на підприємницьку грамотність та стартапи. З загальноосвітніми навчальними закладами проведено роботу. Наразі набрано певну кількість учнів 9-10 класів, – говорить Даря Гребенюк.

Найближчими вихідними планується вступний екскурс у відповідну програму за участю контактних осіб загальноосвітніх навчальних закладів та учнів. Враховуючи те, що відповідна спеціалізація наразі перспективна, у житті такі знання учням повинні знадобитися, вважає начальник управління економіки Шосткинської міської ради. Адже незабаром старшокласники будуть вступати до вузів і досвід у такому проєкті буде для них корисним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору