Шосткинських поліцейських привітали з професійним святом + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 4 липня, відзначається День Національної поліції України.
Колектив Шосткинського районного управління поліції, який очолює Пилип Рогойський, привітали представники влади, міськрайонного суду, Національної гвардії, колеги з інших правоохоронних органів, ветерани МВС…
Зі словами вітань до поліцейських звернулися голова районної ради Вікторія Сокол, міський голова Микола Нога, керівник Шосткинської окружної прокуратури Олександр Ігнатенко, голова міськрайонного суду Олена Прачук, помічниця народного депутата України Ігоря Молотка Христина Молоток та ін.
Зокрема, міський голова подякував працівникам райуправління поліції за забезпечення громадського порядку та безпеки у нашій громаді.
«Ваша робота ніколи не була легкою, і навіть в мирні часи вам часто доводилося ризикувати життям… І сьогодні, під час війни, ризиків і викликів стало набагато більше, проте ви їх мужньо долаєте», – сказала Христина Молоток.
Кращі з кращих поліцейських отримали грамоти, подяки, цінні подарунки.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: