Шосткинские спасатели получили 50 комплектов защитной одежды + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Вчера, 22 марта личному составу 2-го Государственного пожарно-спасательного отряда вручили 50 комплектов защитной одежды. Боевая форма высокого качества, с армирующей нитью, предназначена для защиты пожарных от тепловых потоков, выбросов пламени и других негативных воздействий.

-За останні мабуть років 20 нове обладнання та спорядження до нашого підрозділу надходило у невеликій кількості на суми до сотні тисяч гривень. У 2018 році ця ситуація кардинально змінилась. У другому кварталі у нас відбулась зустріч, яку ініціював народний депутат України Ігор Молоток, з керівником нашого обласного управління Геннадієм Воліком та заступником голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Русланом Білошицьким, де було визначено першочергові проблеми та намічені шляхи їх вирішення. І наразі, щокварталу після цієї наради ми з вами бачимо реальні результати. Так, у третьому кварталі в нас відбулось вручення пожежного автомобіля, вартістю біля 5 млн. грн, у четвертому – отримано каски на суму більше 200 тис. грн., наразі майже на 1 млн. грн. ми отримуємо захисних костюмів рятувальника, – сказал начальник 2-го Государственного пожарно-спасательного отряда Владимир Печеный, выступая перед личным составом.

Народный депутат Украины Игорь Молоток поблагодарил спасателей за работу, за мужество и героизм, которые они проявляют при ликвидации чрезвычайных ситуаций, за спасенные человеческие жизни.

– Радий з того, що наші плани, які ми з вами разом намітили, здійснюються. Спільними зусиллями за невеликий проміжок часу було значно оновлено матеріально-технічну базу загону. Найвизначніше придбання – сучасний пожежний автомобіль, не менш важливе – захисний одяг. Це і каски, які були вручені восени, і ось тепер – комплекти одягу. Не мені вам пояснювати, що значить для рятувальника якісний захисний костюм. Єдине, чого я бажаю, щоби ситуацій, коли ці комплекти необхідно вдягати, у вас було якомога менше, – сказал парламентарий.

К спасателям также обратился глава Шосткинской РГА Виктор Ждамиров:

– У першу чергу хочу вам подякувати за вашу нелегку службу, яку ви несете, не тільки у місті Шостка, а і на теренах Шосткинського району. На останній сесії районної ради ми також виділили кошти на підтримку вашої пожежної частини. Я згадую 2015 рік, коли в районі Богданки горіли торф’яники, скільки тільки тоді моральних та фізичних зусиль було витрачено, щоби ліквідувати пожежу! У 2016-17 роках за осінь на території району горіло понад 35 будівель і пожежні машини кожні 10-20 хвилин виїжджали на виклик. Дякую за вашу службу, бажаю, щоби держава приділяла більшу увагу забезпеченню пожежних частин, миру вам добра і благополуччя.

Также в ходе встречи обсуждались насущные проблемы отряда. По словам спасателей, для работы им крайне необходимы пожарные рукава малых диаметров , аварийно-спасательное оборудование и специальные резиновые сапоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору