Шосткинську молодь запрошують на арт-терапію
Поділитися в
Копіювати посилання
ГО “Молодіжний центр “Шум” запрошує молодь на “Літературний поклик моєї душі”. Арт-терапія у формі форум-театру відбудеться вже завтра, 17 січня, о 17:00. Точну адресу повідомлять після реєстрації.
Арт-терапія у формі форум-театру – спосіб поділитися своєю історією, порефлексувати та поєднати творчість і самовираження з реальними життєвими історіями
Кожен учасник матиме можливість обрати для себе роль автора, який читатиме власну поезію/прозу або роль глядача, який розділить переживання героя та знайде відгук для цього у своєму серці.
Зареєструватися можна тут
Захід проводиться в рамках проєкту «Активна Громада: Право вибору», який здійснюється завдяки підтримці Національного Демократичного Інституту (NDI) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: