Шосткинську громаду росіяни знову атакували баражуючим боєприпасом
Війна 22:42, 18.03.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 18 березня, по Шосткинській громаді з території рф завдано удару баражуючим боєприпасом. Про це у вечірньому зведенні повідомляє обласна військова адміністрація.
За інформацією ОВА, зафіксовано 1 вибух.
Нагадаємо, на апаратній нараді міський голова Микола Нога повідомив про те, що на вихідних був обстріляний Каліївський старостинський округ. За його даними, ворог застосував баражуючий боєприпас «Ланцет».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: