Шосткинському району виділять майже мільйон гривень на створенння служб підтримки осіб,які постраждали від домашнього насильства

 Поділитися

Поділитися в

Для створення спецслужб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства, у цьому році у держбюджеті для Сумщини передбачено понад 11,2 млн грн. Про це під час запису на обласному радіо повідомила т.в.о.  директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА. Зокрема, у Шосткинському районі створять денний центр з кризовою кімнатою, а у самій Шостці – консультативну службу.

За її словами, для створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в 2021 році у державному бюджеті передбачено 274,2 млн гривень, для Сумщини – 11192, 828 тис. грн.

Як наголосила Людмила Мусіяка, у Сумській області 5 міських громад отримають кошти для створення 1 притулку, 1 денного центру, 1 денного центру з кризовою кімнатою та 2 консультативних служб.

«Кошти розподілено на створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у 2021 році 5 територіальним громадам: бюджету Середино-Будської міської ТГ – 549,71 тис. гривень (на створення та облаштування денного центру з кризовою кімнатою);  бюджету Конотопської міської ТГ – 510 тис. гривень (створення та облаштування денного центру); бюджету Шосткинської міської ТГ – 435,622 тис. гривень (на створення та облаштування консультативної служби); бюджету Тростянецької міської ТГ – 9446,6 тис. гривень (на створення та облаштування притулку разом з мобільною бригадою); бюджету Роменської міської ТГ – 250,896 тис. гривень (на створення та облаштування консультативної служби)», – розповіла вона.

Довідково. З початку року структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад отримали 1784 звернення/повідомлення про скоєння домашнього насильства, у тому числі стосовно жінок – 1611, чоловіків – 159, дітей – 14, з них 17 осіб з інвалідністю. До органів поліції, згідно з отриманою інформацію, за цей період надійшло 2676 звернень.

За інформацією сайту Сумської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору