Шосткинському інституту СумДУ – 22 роки! + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 8 червня, Шосткинському інституту Сумського державного університету виповнилося 22 роки.
Саме в цей день у 2001 р. був виданий наказ Міністерства освіти і науки України про створення нашого вишу. Нині це потужна наукова-освітня установа, лідер наукової думки українського Полісся. Тут працює три випускових кафедри.
З 22-річчям виш привітав міський голова Микола Нога. Він зазначив, що Шосткинський інститут СумДУ – надзвичайно важлива для нашої громади установа, де навчають фахівців для різних галузей, ведеться науково-дослідна робота. Микола Нога запевнив: міська рада буде всіляко підтримувати інститут.
До речі, цього року Шосткинський інститут СумДУ оголошує набір на освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» за спеціальностями «Економіка», «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології», «Галузеве машинобудування», «Хімічні технології та інженерія» та на освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр» за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: