Шосткинській громаді допомагатиме міжнародний благодійний фонд “Save the Children”

 Поділитися

Поділитися в

Шосткинську громаду відвідали представники міжнародного благодійного фонду “Save the Children”, яка надає допомогу і підтримує дітей, Andi Dyah та Abraham Varampath. Разом з міським головою Миколою Ногою вони обговорили подальшу співпрацю щодо допомоги громаді. Зокрема йшлося про допомогу медичним та освітнім установам необхідним обладнанням.

– Планується допомога Шосткинській громаді від благодійного фонду “Save the Children” за участі представників Andi Dyah та Abraham Varampath! Накреслили напрямки співпраці в галузі освіти та охорони здоров‘я! – повідомляє очільник Шосткинської громади.

Довідково

Save the Children (швед. Rädda Barnen «Врятуймо дітей») — міжнародна неурядова організація, що надає допомогу і підтримує дітей у країнах, що розвиваються.

Сьогодні існує 29 національних організацій «Врятуймо дітей», що входять до Міжнародного альянсу «Врятуймо дітей» — глобальної мережі некомерційних організацій, які надають підтримку місцевим партнерам у більш ніж 120 країнах світу.

Організація сприяє наданню більших прав для молоді, особливо шляхом застосування Декларації прав дитини ООН. Члени Альянсу координують надання допомоги у надзвичайних ситуаціях, захищаючи дітей від наслідків війни та насильства. На думку співробітників організації, навіть невеликі пожертви можуть врятувати велику кількість дітей.  Організацією була запущена програма з надання якісної освіти восьми мільйонам дітей, що живуть у країнах, схильних до частих збройних конфліктів.

У регіонах працюють через партнерські організації. Якщо у вашому населеному пункті або області вони працюють, можна звернутися до них. Зазначається, що не вся допомога – це грошова допомога. Кожна організація підтримує сім’ї по-різному, хтось грошовою допомогою, хтось продуктовими наборами, хтось гігієною, хтось заняттями з дітьми, хтось медичними послугами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору