Шосткинські юннати взялися вирощувати екзотичні томатне дерево, драконовий фрукт та куркуму
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованці Шосткинської станції юних натуралістів зацікавились вирощуванням екзотичних плодових та пряно ароматичних рослин. Як повідомляють на СЮН, у лабораторії рослин закритого ґрунту вже зростають саджанці Томарілло (томатне дерево), сіянці Тамарінда – індійського фініка, Черемої.
Нещодавно юні науковці посіяли насіння Пітахаї (драконовий фрукт) родини кактусових, а сьогодні висадили бульбо-кореневища Куркуми Ароматної. Садівний матеріал і насіння отримали із придбаних екзотичних фруктів.
У подальшому ці екзоти на літо планують тимчасово висадити у колекційному відділку навчально-дослідної земельної ділянки.







Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: