Шосткинські волонтери збирають допомогу постраждалим жінкам “Свеського психоневрологічного інтернату”
Поділитися в
Копіювати посилання
Як уже повідомлялося, сьогодні вночі росіяни завдали удару по “Свеському психоневрологічному інтернату” в Шостці. У Свесі заклад окупанти також розбомбили. Уже вдруге підопічні інтернату страждають від агресії росіян. Наразі вони знову залишилися ні з чим. Тому волонтери центру “Шостка-Добро” терміново збирають для жінок, якими опікується заклад, речі першої необхідності:
- матраци, подушки, ковдри;
- постільна білизна (хоча б вживана, але чиста);
- вологі серветки;
- підгузки (S, M, L, XL).
Також необхідний жіночий одяг (білизна, штани, кофти, сукні, взуття жіноче…).
Усе це приносити за адресою: вулиця Садовий бульвар, 11 (Волонтерський центр “ШОСТКА – ДОБРО”) з 8:00 до 16:00.
На фото підопічні “Свеського психоневрологічного інтернету”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: