Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські волонтери придбали для військових вже другу систему РЕБ

Волонтерство 13:17, 3.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно, волонтери центру “Шостка-Добро” придбали та передали 13-му батальйону систему РЕБ «Щит Купол 6М».

Як інформують у Фейсбук доброчинці, учора вони отримали вже другу таку ж систему. Її замовили для в/ч А4935 (150 механізована бригада), в якій служить військовий медик із Шостки Олександр.

Гроші на важливе обладнання збирали під час різноманітних благодійних акцій. Зокрема, активно збір підтримали випускники шкіл. Діти разом з вчителями відмовилися від квітів та подарунків, гроші ж передбачені на них, несли до волонтерського центру.

“Дякуємо всім, хто донатив, брав участь у всіх заходах Волонтерський центр “ШОСТКА – ДОБРО”. Це потрібно нам, що така техніка була у наших захисників!”, – написали волонтери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору