Шосткинські волонтери оголосили збір на помсту окупантам
Поділитися в
Копіювати посилання
Волонтерське об’єднання «Валькірії Шостки» пропонує конвертувати свою злість на окупанта у донати та помститися ворогу за 13 січня. Волонтерки оголосили збір на народну снайперську гвинтівку «Помста за Шостку».
«Всі кошти, що надійшли на матеріали з 1 січня, передаємо на гвинтівку», – зазначають волонтерки.
Вони планують придбати для снайперів далекобійну гвинтівку RUGER. Калібр 338 LM. А назвуть її «Шостка». Вона стане 17-ю іменною гвинтівкою від міст України у рамках проєкту «Гвардія Помсти».
Ціль збору: 120 000 грн
Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/9u7hNTtboQ
Номер картки банки
5375 4112 1488 3402
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: