Шосткинські водолази відпрацьовують практичні навички з порятунку потопаючих
Поділитися в
Копіювати посилання
На Галенківському озері працівники рятувально-водолазної служби спільно зі співробітниками ДСНС відпрацьовали практичні навички з порятунку потопаючих.
Про це повідомила Ірина Міщенко, начальниця “Шосткинської міської рятувально-водолазної служби”


“Зосередили свою увагу на порятунку тих, хто терпить лихо на воді, а також було проведена тематична бесіда по наданню першої долікарняної допомоги. Велика подяка працівникам ДСНС за спільну роботу, щодо безпечного та комфортного відпочинку жителів нашої громади», – йдеться у дописі Міщенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: