Шосткинські водолази тренувалися на Галенківському озері + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 3 грудня, працівники водолазно-рятувальної служби проводили тренувальні занурення.
Тренувалися вони на Галенківському озері. Відпрацьовувалися дії в умовах зимового періоду.
«…Температура води +3, повітря 0, швидкість течії 0,3 м/с… Всі параметри відповідають для тренувальних спусків (занурень). Тому особовий водолазний склад вирішив досконально, в черговий раз, поки відповідають всі складові, проаналізувати помилки літнього сезону щодо практичних дій та відпрацювати аварійно-рятувальні задачі стосовно зимової пори року», – проінформувала директор міської водолазно-рятувальної служби Ірина Міщенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: