Шосткинські водолази готують Галенківське озеро до літнього відпочинку
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шосткинській громаді розпочалася підготовка до купального сезону. Учора, 12 травня, водолази місцевої водолазно-рятувальної станції обстежили дно офіційного міського пляжу на озері Галенківське.
Під час занурень фахівці виявили та вилучили небезпечні предмети, які могли становити загрозу для відпочивальників. Зокрема, з водойми дістали уламки скла, металу, гілки та інше сміття.

Як зазначила керівниця служби Ірина Міщенко, подібні профілактичні заходи є надзвичайно важливими для безпеки громадян під час літнього відпочинку.
Водолази-рятувальники продовжують очищення водойм громади, аби зробити пляжі безпечнішими та комфортнішими для мешканців і гостей Шосткинщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: