Шосткинські водії нарікають на нечесну конкуренцію зі сторони перевізників

 Поділитися

Поділитися в

Так, у місцевій Фейсбук-спільноті «Шостка Авто» Сергій Даніков у своєму дописі зазначає, що вже близько місяця, створюючи на сервісі BlaBlaCar поїздку за маршрутом Київ-Шостка, з ним відбувається одна і таж історія – поїздка зникає. Як наслідок, чоловік не може знайти собі попутників.

«Ее нельзя отредактировать или создать новую. Это происходит потому, что некие мошенники (назовем их пока так) бронируют место, но на завершальном этапе не нажимают кнопку “підтвердити бронювання”. Такими действиями они атакуют все предложения от обычных людей, но почему-то обходят коммерческие предложения. Угадайте с 3-х раз, почему?», – пише чоловік.

Сергій вже направив скаргу до служби підтримки BlaBlaCar і чекає, що акаунти недобросовісних конкурентів заблокують.

Як з’ясувалося, з цією проблемою зіштовхнувся не лише Сергій. У коментарях до його публікації інші водії пишуть, що вже чули чи зіштовхувалися з цією схемою, яку практикують перевізники.

З аналогічною скаргою до сервісу пошуку попутників звернувся і Віктор Багута. Йому відповіли, що «останнім часом у нас виріс обсяг реєстрацій, а отже модерації та повідомлень від користувачів. Ми все ж перевірили відвідувачів Ваших минулих поїздок й заблокували профілі порушників”.

 

Джерело: Sumy.life

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору