Шосткинські віолончелісти взяли Гран-прі ІV Всеукраїнського конкурсу ім. В.Червова

 Поділитися

Поділитися в

 24 квітня в Шосткинській дитячій школі мистецтв відбувся ІV Всеукраїнський конкурс юних скрипалів та віолончелістів ім. В. Червова – видатного музиканта, одного з фундаторів сучасної української віолончельної школи. Конкурс проводився дистанційно.
 Як повідомляє директор Шосткинської ДШМ Юрій Лоза, організатори отримали рекордну кількість заявок – 122 з 19 областей України, а також Білорусі та Молдови. Учасники змагалися у двох номінаціях – «Солісти» та «Ансамблі». Виступи учасників оцінювало поважне журі, у складі якого були провідні майстри скрипкового та віолончельного мистецтва з Києва, Дніпра, Сум на чолі з народним артистом України, професором Анатолієм Баженовим. Члени журі відмітили якісну підготовку юних музикантів та результативну кропітку роботу їх викладачів та концертмейстерів.
 Гран-прі конкурсу отримали Зарема Сітшаєва (ДМШ №14 м. Києва, викладач Юрченко О.О., концертмейстер  Н.В.Ткаченко) та ансамбль віолончелістів «Співучі струни» (ДШМ м. Шостки, викладач Л.М.Скега, концертмейстер Т.І. Тарасенко).
 Яскраво виступили учні Шосткинської школи мистецтв і в номінації «Солісти». Маргарита Дорош та Софія Назаренко отримали дипломи за І місце, Лілія Чайка стала другою, Микола Унту посів ІІІ місце. Єва Попова стала дипломантом конкурсу.
– Це великий успіх учнів та їх викладача Любові Миколаївни Скеги і концертмейстера Тетяни Іванівни Тарасенко, яка отримала диплом кращого концертмейстера! – повідомляє директор школи Юрій Лоза.
IV Всеукраїнський конкурс скрипалів та віолончелістів імені Вадима Червова позаду…. Скільки було хвилювань, підготовки, емоційного напруження, щоденної праці, іноді, відчаю…., потім знову, збираєшся з силами і рухаєшся вперед… Творчі люди розуміють, про що я говорю… Якість виконання твору залежить від багатьох факторів… Але, коли отримаєш гарний результат, після такої кропіткої роботи, то ти оновлюєшся, заряджаєшся, радієш… Успіхи учнів – наче хвиля свіжого повітря, яка надає тобі сили, енергії, надихає на нові творчі плани…, і розумієш, що ти на правильному шляху, що твоя справа жива і потрібна… Тому, продовжуємо і далі працювати… – пише на своїй сторінці у Фейсбук Любов Скега.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору