Шосткинські віолончелісти серед переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу “Музичний марафон”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Харкові підведено підсумки Першого міжнародного фестивалю-конкурсу “Музичний марафон”. У фіналі, III турі заходу за перемоги змагалися і учні Шосткинської дитячої школи мистецтв класу “Віолончель”.
Як підсумок, у віковій категорії 11-13 років, Маргарита Дорош отримала Гран-Прі, а Софія Назаренко визнана лауреатом I ступеню.
Викладач юних талановитих віолончелістів – Любов Скега, концертмейстер – Тетяна Тарасенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: