Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські ветеринари безоплатно стерилізуватимуть на прикордонні району покинутих котів та собак

Тварини 13:15, 25.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з небезпекою поширення сказу серед тварин у прикордонних громад та неконтрольованого розмноження покинутих домашніх тварин 3 червня відбудеться безоплатна стерилізація тварин у м. Хутір-Михайлівський.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці Дружбівської громади.

Безкоштовну стерилізацію кішок та собак проводитимуть лікарі клініки “Ветеринарний дім” м. Шостка за підтримки програми “StereiasationUA” та ГО “Я тебе не покину”. Вагітні тварини теж приймаються.

Людей просять за можливості повідомляти місця безпритульних тварин та попередньо записуватися за тел. 0969107949 Наталія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору