Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські тенісисти – серед переможців обласного Чемпіонату

Знай наших!, Спорт 15:28, 18.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

16-17 вересня року у Сумах відбувся Чемпіонат Сумської області з тенісу. Участь у змаганнях брали і вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса»: Вікторія Євченко, Мирон Коструба, Савелій Цвітков та Богдан Халімон.

У віковій категорії до 18 років Вікторія здобула ІІІ місце, Богдан став переможцем турніру серед юнаків до 10 років!

– Вітаємо наших тенісистів! – повідомляє КДЮСШ “Барса”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору