Шосткинські тенісисти – серед переможців обласного Чемпіонату
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
16-17 вересня року у Сумах відбувся Чемпіонат Сумської області з тенісу. Участь у змаганнях брали і вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса»: Вікторія Євченко, Мирон Коструба, Савелій Цвітков та Богдан Халімон.
У віковій категорії до 18 років Вікторія здобула ІІІ місце, Богдан став переможцем турніру серед юнаків до 10 років!
– Вітаємо наших тенісистів! – повідомляє КДЮСШ “Барса”.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: