Шосткинські театрали – знову серед призерів міжнародного конкурсу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованці літературно-драматичного гуртка “Галатея” Шосткинського клубу дитячої та юнацької творчості “Орлятко” були відзначені дипломами ІІ ступеню у міжнародному конкурсі “Марафон талантів”.
Гуртківці представили музичну виставу “Теремок” англійською мовою.
Для Аріни Іванової та Тимура Друзь – це була перша акторська робота. Вікторія Крючкова, Дарина Кохан та Софія Касьянова раніше вже неодноразово були відзначені на театральній сцені.
Керівник гуртка, що підготувала призерів, – Ольга Ворошило.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: