Шосткинські студенти привітали вихованців обласного центру реабілітації з Миколаєм
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні свята Миколая до вихованців “Шосткинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей” завітали студенти Шосткинського інституту СумДУ з подарунками та солодощами. Про це інформують на сайті навчального закладу.
Традицію дарувати дітям свято студенти започаткували ще кілька років тому. Діти, як завжди, охоче брали участь у конкурсах та щиро раділи гостям.
Тож улюблене свято дітвори знову приносить з собою радість, надію і добро.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: